Poznaj nas!


Z miłością do zwierząt od samego początku!

Wiele zwierząt i jedna miłość do wszystkich Pupili. Początek mojej przygody ze zwierzętami rozpoczął się kiedy byłam dzieckiem, od zawsze chciałam aby życie każdego zwierzaka było jeszcze lepsze. Z tą myślą, pełna zapału po latach rozpoczęłam pracę w sklepie zoologicznym w Gryfinie. Wtedy jeszcze mały czekoladowy Golden Retriever - BANDERAS stał się dla mnie pełnym wsparciem i inspiracją do zmiany Pupilowego życia. 

Banderas zasłynął w naszym sklepie jako wybredny krytyk kulinarny, dzięki któremu oferowany przez nas asortyment jest na najwyższym poziomie. Profesjonalna obsługa ze strony Banderasa zjednała sobie zaufanie wśród innych Pupili. 


I tak wspólnie z Banderasem realizowaliśmy moje dziecięce marzenia. 


Po dwóch latach pełnej pasji i zaangażowanej pracy w sklepie, jego właściciele z dużą pewnością i zaufaniem przekazali mi dalsze jego prowadzenie. To dało mi jeszcze większe możliwości, aby dostarczać najwyższej jakości produkty oraz obsługę naszych wszystkich klientów i ich właścicieli. 


Zwierzaki są naszą największą miłością, dlatego kierowani tą myślą i oddaniem, postanowiliśmy z Banderasem po roku wspólnej działalności otworzyć drugi sklep zoologiczny, aby być jeszcze bliżej naszych czworonożnych przyjaciół.


.

Nasze sklepy

Do zobaczenia w Sklepie Twój Pupil!

ul. Kościelna 28 
74-100 Gryfino